مشگین شهر در ردیف شش شهر هدف گردشگری کشور قرار دارد -صنعت گردشگری مشگین شهر-اکبر صمدی-فرماندار جدید مشگین شهر-توسعه صنعت گردشگری مشگین شهر

خبرهای ویژه

» اخبار استان » مشگین شهر در ردیف شش شهر هدف گردشگری کشور قرار دارد 

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۱:۰۰

فرماندار مشگین شهر:

مشگین شهر در ردیف شش شهر هدف گردشگری کشور قرار دارد 

فرماندار مشگین شهر با اشاره به اینکه پتانسیل‌ها و توانمندیهای شهرستان و انتخاب این شهر بعنوان شش شهر هدف گردشگری درکشور، گفت: صنعت گردشگری مشگین شهر با تأمین زیرساختها شکوفا می شود.

مشگین شهر در ردیف شش شهر هدف گردشگری کشور قرار دارد

اکبرصمدی در بازدید از محور گردشگری مشگین شهر به قینرجه با بیان اقدامات انجام یافته در بخش گردشگری و سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه آبدرمانی وایجاد اقامتگاه‌ها گفت : صنعت گردشگری مشگین شهر باتأمین زیرساخت ها شکوفا می شود.

 وی با اشاره به پتانسیل‌ها و توانمندیهای شهرستان و انتخاب این شهر بعنوان شش شهر هدف گردشگری درکشور گفت : خوشبختانه اقدامات قابل توجهی در مسیر توسعه شهرستان در بخش گردشگری انجام یافته ولی باید زیرساخت‌های گردشگری بیش از پیش تقویت شود.
وی مشکل آنتن دهی تلفن همراه، بهسازی و آسفالت جاده گردشگری قینرجه، ساماندهی سیستم روشنایی، گاز رسانی و نصب علایم و تابلوهای هشداری را ازاولویت اصلی تامین زیرساخت‌های گردشگری خواند و خواستار پیگیری مسولان در این زمینه شد.
صمدی در ادامه به رویداد مشگین شهر ۹۷ اشاره و گفت: برنامه مشگین ۹۷ که به موازات تبریز ۲۰۱۸ اجرا می شود بطوریکه در شناساندن  قابلیت‌های مختلف  شهرستان در سطح ملی و بین المللی حائزاهمیت باشد.
فرماندار مشگین شهر بیان کرد: از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید بیش از هفتاد مجوز و موافقت اصولی و پروانه‌ی بهره برداری به ارزش ۵۰۰میلیارد تومان صادر و بیش از ۲۵ طرح در بخش آبدرمانی به ارزش ۲۰۳ میلیارد تومان در حال انجام می باشد.
وی در ادامه افزود: صرف نظر از جنبه ی سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف گردشگری موضوع اشتغال آفرینی مولّد و پایدار این پروژه‌ها می باشد که از اهمیت فوق العاده ای برخورداربوده است .
صمدی میزان اشتغال آفرینی این پروژه‌ها را در آینده به صورت مستقیم و غیرمستقیم هزار نفر برآورد و تصریح کرد :با توجه به دغدغه مسئولان در سطح استان و شهرستان این رقم می تواند سهم قابل توجهی در ایجاد اشتغال پایدار ایفا کند.
صمدی در ادامه سخنان خود به برنامه ی دولت تدبیر و امید اشاره  کرد و  گفت: ایجاد اشتغال پایدار، حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی ، اتمام طرح‌های نیمه تمام ، پویایی و مشارکت احزاب و گروههای سیاسی در توسعه شهرستان، استفاده از تجارب و ایده‌های افراد موفق و نخبگان دانشگاهی در راستای توسعه همه جانبه مشگین شهر، رونق بخش گردشگری و تنوع بخشی به طرح‌های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری، نظارت بر پروژه‌ها و طرح‌های مدیریت شهری را از اولویت اساسی خواند و بر همکاری مسولان استانی و شهرستانی تأکید کرد

 دسته بندی : اخبار استان , اخبار سیاسی , تیتر یک , مشگین شهر

ارسال دیدگاه

تبلیغات