برنامه جالب رونالدو پس از بازنشستگی از فوتبال-ترفند های بازی رونالدو-مصاحبه با رونالدو-آینده شغلی رونالدو
» آخرین نوشته ها » برنامه جالب رونالدو پس از بازنشستگی از فوتبال

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۹

 کد خبر: 10798
 102 بازدید

موهای افتضاحی دارم

برنامه جالب رونالدو پس از بازنشستگی از فوتبال

کریستیانو رونالدو همواره گفته است که می خواهد تا سن 41 سالگی فوتبال بازی کند.

برنامه جالب رونالدو پس از بازنشستگی از فوتبال

 

به گزارش “آیقار نیوز“، به نقل از ورزش ۳ فوق ستاره پرتغالی در ۳۳ سالگی همچنان بهترین و موثرترین بازیکن رئال است و یکی از شانس های مسلم توپ طلای ۲۰۱۸٫

او در مصاحبه با برنامه ال چیرینگیتو و در واکنش به نزدیک شدنش به سن بازنشستگی گفت که حس یک بازیکن ۲۳ ساله را دارد و هنوز سال های زیادی از فوتبالش باقی مانده است. با توجه به تمرینات اختصاصی او و آمادگی بدنی فوق العاده ای که دارد، این ادعا نمی تواند دور از ذهن باشد.

 

 

01304222 - برنامه جالب رونالدو پس از بازنشستگی از فوتبال

 

 

رونالدو در مورد برنامه هایش بعد از کنار گذاشتن فوتبال گفت:«به خاطر حضور در فیلم های تبلیغاتی، تمرینات بازیگری داشته ام و دارم. البته در سن ۴۲ سالگی هرگز نمی توانم یک بازیگر درجه یک باشم ولی دوست دارم بازیگری را نیز تجربه کنم. خوشبختانه کم و بیش به اسپانیایی و انگلیسی تسلط دارم. نمی گویم کاملا چون می گویند که خودخواه هستم.»

 

 

01304463 - برنامه جالب رونالدو پس از بازنشستگی از فوتبال

 

 

رونالدو همچنین در مورد شادی گل ها و نیز مدل موهایش گفت:« موهای افتضاحی دارم ولی در هر صورت موهای طبیعی من هستند و دوست شان دارم. اگر پس از گلزنی در برخی مواقع پیراهنم را از تنم خارج می کنم، قصد نمایش بدنم را ندارم. در واقع بی اختیار این کار را انجام می دهم.»

 

رونالدو همچنین در مورد محرومیت ابتدای فصلش به خاطر هل دادن داور در ال کلاسیکو گفت:« محرومیت ضربه سختی به من زد زیرا در ابتدای فصل خیلی آماده بودم. ۵ بازی به خاطر یک اتفاق احمقانه محروم شدم. اینکه چیزی بگویید و کسی را هل دهید، طبیعی است. سرخی روبرتو مارسلو را هل داد و ۴ جلسه محروم شد. داور‌ها باید انعطاف پذیر تر باشند. در انگلیس برخوردها خیلی بیشتر است و داورها کارشان را بهتر انجام می‌دهند. محرومیت من ضربه خیلی سختی بود زیرا در نظرم ناعادلانه بود.»


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : آخرین نوشته ها , اخبار ورزشی

ارسال دیدگاه